Sideboard
2018-08-31
566703
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SIDEBOARD, plåt och metall, 2000-tal, bemålat/patinerat, dekor av bultar, höjd ca 80, 170x52 cm
Smärre bruksslitage, skivan med stötskada