Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Herrgården", skänk, Bodafors, 1960-tal, stomme i vitlackerad ek, 3 dörrar samt. 3 lådor, höjd ca 96, 150x38,5 cm
Bruksslitage
566710
2018-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här