Carl Malmsten Herrgården skänk

Klubbat för:

5 600 SEK

4 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Herrgården", skänk, Bodafors, 1960-tal, stomme i vitlackerad ek, 3 dörrar samt. 3 lådor, höjd ca 96, 150x38,5 cm

Bruksslitage

566710

2018-08-31