Servisdelar

Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MATSERVIS, 56 dlr, Bareuther, Bavaria, 1900-tal, porslin med guldmönstrad dekor, bestående av: 9 mattallrikar, 12 djupa, 12 assietter, 12 lunch, terrin med lock, såsbåt, bringare, 2 potatisskålar, 6 uppläggningsfat

Repor förekommer

566718

2018-09-04