Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
PARAPLYSTÄLL, 1900-talets första hälft, England, läder med handmålad dekor av enhörning och blomster, detaljer i mässing, handrem i läder, höjd ca 67 cm, Ø ca 30 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
566723
2018-08-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner