Paraplyställ

Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

PARAPLYSTÄLL, 1900-talets första hälft, England, läder med handmålad dekor av enhörning och blomster, detaljer i mässing, handrem i läder, höjd ca 67 cm, Ø ca 30 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

566723

2018-08-31