Erik Olson oljemålning
Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
ERIK OLSON (1901-1986): Nycklar till TV, signerad och daterad Erik Olson 1963, olja på pannå, 36x51 cm.
För frågor och konditionsrapport kontakta joakim.geiger@auktionsverket.se
566736
2018-10-23