Erik Olson oljemålning

Erik Olson oljemålning
Erik Olson oljemålning
Erik Olson oljemålning
Erik Olson oljemålning
Erik Olson oljemålning
Erik Olson oljemålning
Erik Olson oljemålning
Erik Olson oljemålning
Erik Olson oljemålning
Erik Olson oljemålning

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

ERIK OLSON (1901-1986): Nycklar till TV, signerad och daterad Erik Olson 1963, olja på pannå, 36x51 cm.

För frågor och konditionsrapport kontakta joakim.geiger@auktionsverket.se

566736

2018-10-23