DLM 179 Kandinsky période parisienne 1969

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANDINSKY. Derriére le miroir. Nr. 179. Kandinsky période parisienne 1934-1944. Paris, Maeght 1969.
Folio. 5 färglitografier efter Kandinsky. Lösa i originalomslag. Omslga nött och med vissa skador på rygg.
DLM Nr 179.

Se text

566744

2018-08-31