DLM 179 Kandinsky période parisienne 1969
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KANDINSKY. Derriére le miroir. Nr. 179. Kandinsky période parisienne 1934-1944. Paris, Maeght 1969.
Folio. 5 färglitografier efter Kandinsky. Lösa i originalomslag. Omslga nött och med vissa skador på rygg.
DLM Nr 179.
Se text
566744
2018-08-31