Joel Pettersson

Joel Pettersson
Joel Pettersson
Joel Pettersson
Joel Pettersson
Joel Pettersson
Joel Pettersson
Joel Pettersson
Joel Pettersson

Klubbat för:

7 600 EUR

Utropspris

10 000 EUR

JOEL PETTERSSON (1892-1937): Strandbodar på Föglö i Hastersboda, signerad och daterad -35, olja på papp-pannå 43x64 cm.

566768

2018-12-03