Öronlappsfåtölj 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, rokokostil, textilklädsel, lös plymå, ben i mörkt trä, sitthöjd ca 44 cm, total höjd ca 110 cm

Slitage, solblekt, skada på klädsel

566785

2018-08-31