Bing & Gröndahl figuriner
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BING & GRÖNDAHL, figuriner, 5 st, 1900-talets slut, porslin, Danmark, i form av läsande barn, nr 1567, kyssande barn, nr 2162, en flicka med en bukett, nr 2298, en flicka med en kattunge, nr 1779, en bror som hjälper sin syster sätta på sig jackan, nr 2312, höjd ca 10-19 cm
Smärre slitage
566787
2018-08-31