Philips golvlampa

Philips golvlampa
Philips golvlampa
Philips golvlampa
Philips golvlampa
Philips golvlampa
Philips golvlampa
Philips golvlampa
Philips golvlampa

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PHILIPS, golvlampa, 1900-talets andra hälft, förkromad metall med skinnklädd stam, nr 589, etikettmärkt, skärm i ljus textil, höjd exkl skärm ca 129 cm

Bruksslitage, ställvis anlöpning, fläckar, skärmen är något fläckig, ej funktionstestad, SAV garanterar funktionen

566811

2018-08-31