Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LOUIS SPARRE (1863-1964), motiv från Paris, signerad Louise Sparre, etsning, 13x14 cm
Smärre gulnad, ej examinerad ur ramen
566818
2018-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här