Bengt Landin akvarell
2018-08-31
566821
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LANDIN (född 1933): "Tulpan och hyacint", signerad Bengt Landin, akvarell, bladmått ca 56x44 cm
Fläck