Golvlampa 1900-talets början
Valmis
2018-08-31
566827
| Korkein tarjous | 900 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets början, svarvat, betsat, trä, skärm i mönstrad, rött tyg med fransar, höjd inkl skärm, ca 166 cm
Bruksslitage, fläckar, ej funktionstestad, SAV garanterar funktionen