Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAPIO WIRKKALA, "Kantarelli", vas, Iittala, linjeslipad dekor, signerad "Tapio Wirkkala Iittala", höjd ca 14 cm
Mynningen med mindre nagg
566828
2018-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här