Tapio Wirkkala vas Kantarelli

Tapio Wirkkala vas Kantarelli
Tapio Wirkkala vas Kantarelli
Tapio Wirkkala vas Kantarelli
Tapio Wirkkala vas Kantarelli
Tapio Wirkkala vas Kantarelli
Tapio Wirkkala vas Kantarelli
Tapio Wirkkala vas Kantarelli
Tapio Wirkkala vas Kantarelli
Tapio Wirkkala vas Kantarelli
Tapio Wirkkala vas Kantarelli

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAPIO WIRKKALA, "Kantarelli", vas, Iittala, linjeslipad dekor, signerad "Tapio Wirkkala Iittala", höjd ca 14 cm

Mynningen med mindre nagg

566828

2018-09-19