Soffbord art deco

Soffbord art deco
Soffbord art deco
Soffbord art deco
Soffbord art deco
Soffbord art deco
Soffbord art deco
Soffbord art deco
Soffbord art deco

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, art deco, 1930/40-tal, mahogny, ben i bonad björk, höjd ca 59, 91x91 cm

Repor, fläckar, mindre märken

566829

2018-09-04