Sivert Lindblom litografi

Sivert Lindblom litografi
Sivert Lindblom litografi
Sivert Lindblom litografi
Sivert Lindblom litografi
Sivert Lindblom litografi
Sivert Lindblom litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIVERT LINDBLOM (född 1931): "Archeonomische Ziechnung", signerad och daterad Sivert L 1977, numrerad 81/125, litografi, bladmått ca 49x64 cm

Ej examinerad ur ram

566834

2018-08-31