Williams flipperspel
Klubbat för:
7 400 SEK
4 000 SEK
WILLIAMS ELECTRONICS INC, "Grand Prix", Flipper Pinball, 1976, Williams Chicago Illinois 60618, höjd ca 177, 77x134 cm
Nyckel finns, ej funktionstestat, ett fotavslut samt monteringsskruvar samt nyckel till bakstycke saknas, bruksslitage, skador, ytskador
566836
2018-08-31