Williams flipperspel

 Williams flipperspel
 Williams flipperspel
 Williams flipperspel
 Williams flipperspel
 Williams flipperspel
 Williams flipperspel
 Williams flipperspel
 Williams flipperspel
 Williams flipperspel
 Williams flipperspel
 Williams flipperspel
 Williams flipperspel
 Williams flipperspel
 Williams flipperspel
 Williams flipperspel
 Williams flipperspel

Klubbat för:

7 400 SEK

4 000 SEK

WILLIAMS ELECTRONICS INC, "Grand Prix", Flipper Pinball, 1976, Williams Chicago Illinois 60618, höjd ca 177, 77x134 cm

Nyckel finns, ej funktionstestat, ett fotavslut samt monteringsskruvar samt nyckel till bakstycke saknas, bruksslitage, skador, ytskador

566836

2018-08-31