Bally flipperspel
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BALLY MANUFACTURING CORP, ""Firecracker", Flipper Pinball, 1971, Bally Manufacturing Corp Chicago Illinois 60618, höjd ca 174, 74x134 cm
Nyckel finns, ej funktionstestat, monteringsskruv saknas, nyckel till bakstycke saknas, bruksslitage, skador, ytskador
566842
2018-08-31