Bally flipperspel
Valmis
2018-08-31
566842
| Korkein tarjous | 3 400 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
BALLY MANUFACTURING CORP, ""Firecracker", Flipper Pinball, 1971, Bally Manufacturing Corp Chicago Illinois 60618, höjd ca 174, 74x134 cm
Nyckel finns, ej funktionstestat, monteringsskruv saknas, nyckel till bakstycke saknas, bruksslitage, skador, ytskador