Bally flipperspel

Bally flipperspel
Bally flipperspel
Bally flipperspel
Bally flipperspel
Bally flipperspel
Bally flipperspel
Bally flipperspel
Bally flipperspel
Bally flipperspel
Bally flipperspel
Bally flipperspel
Bally flipperspel
Bally flipperspel
Bally flipperspel
Bally flipperspel
Bally flipperspel

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BALLY MANUFACTURING CORP, ""Firecracker", Flipper Pinball, 1971, Bally Manufacturing Corp Chicago Illinois 60618, höjd ca 174, 74x134 cm

Nyckel finns, ej funktionstestat, monteringsskruv saknas, nyckel till bakstycke saknas, bruksslitage, skador, ytskador

566842

2018-08-31