Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CARL EINAR "FIGGE" FREDRIKSSON (1887-1951): Vy över Gamla stan, Stockholm, signerad och daterad -34, olja på duk, ca 46x38 cm
566848
2018-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här