Anita Nilsson-Billgren gouache

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANITA NILSSON-BILLGREN (född 1942): Figurkomposition, signerad och daterad Anita Nilsson augusti 1969, gouache, ca 52x37 cm

566852

2018-08-31