Salvador Dali färglitografi
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): Biblisk figurkomposition, signerad, 77/150, färglitografi, ca 25x18 cm
Kuntoraportti
566883
Päivämäärä:
2018-08-31