Charlotte Wahlström oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHARLOTTE WAHLSTRÖM (1849-1924): Motiv från västkusten, signerad Charlotte Wahlström, olja på pannå, ca 16x23 cm

Krackeleringar

566897

2018-08-31