Seiko Prematic herrarmbandsur
Vollendet
2018-09-08
566900
| Höchstes Gebot | 1 200 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
SEIKO, armbandsur, Prematic Hi-Beat, stål, 1970-tal, automatisk, mineralglas, dag, datum, refnr. 5146-7080, serienr. 034296, diameter 37,3 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, smärre bruksslitage