Seiko Prematic herrarmbandsur

Seiko Prematic herrarmbandsur
Seiko Prematic herrarmbandsur
Seiko Prematic herrarmbandsur
Seiko Prematic herrarmbandsur
Seiko Prematic herrarmbandsur
Seiko Prematic herrarmbandsur

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

SEIKO, armbandsur, Prematic Hi-Beat, stål, 1970-tal, automatisk, mineralglas, dag, datum, refnr. 5146-7080, serienr. 034296, diameter 37,3 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, smärre bruksslitage

566900

2018-09-08