Seiko Prematic herrarmbandsur
Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
SEIKO, armbandsur, Prematic Hi-Beat, stål, 1970-tal, automatisk, mineralglas, dag, datum, refnr. 5146-7080, serienr. 034296, diameter 37,3 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, smärre bruksslitage
566900
2018-09-08