Carl Grabow

Carl Grabow
Carl Grabow
Carl Grabow
Carl Grabow

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CARL GRABOW (1847-1922): Stallmästargården från hagaudde, signerade och daterad 1884, akvarell, ca 17x48 cm

566908

2018-08-31