Carl Grabow
2018-08-31
566908
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
CARL GRABOW (1847-1922): Stallmästargården från hagaudde, signerade och daterad 1884, akvarell, ca 17x48 cm