Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL ABRAHAM ROTHSTEN (1826-1877): "Bohus fästning", monogramsignerad CAR, olja på duk, ca 36x54 cm
566913
2018-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här