Daniel Hallman dosa silver

Daniel Hallman dosa silver
Daniel Hallman dosa silver
Daniel Hallman dosa silver
Daniel Hallman dosa silver
Daniel Hallman dosa silver
Daniel Hallman dosa silver
Daniel Hallman dosa silver
Daniel Hallman dosa silver
Daniel Hallman dosa silver
Daniel Hallman dosa silver

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DANIEL HALLMAN, dosa, silver, stämplad D.H. Stockholm 1814, förgylld insida, höjd 3,5, diameter 7 cm, vikt 93 g

Undersida med monogram, mindre bucklor

566917

2018-08-31