Carl Gustaf Hiort af Ornäs Studio soffa
Klubbat för:
2 600 EUR
Arviointi
800 EUR
Kuvaus
CARL GUSTAF HIORT AF ORNÄS, soffa, "Studio", Puunveisto Oy, Finland, 1950-tal, trästomme med delvis läderklädda armstöd, plymåer, flätade läderband i ryggen, sits med sadelgjord, bredd 180 cm, höjd 76 cm.
Kuntoraportti
Smärre slitage.
566924
Päivämäärä:
2018-10-29