Rolf Mellström oljemålning

Rolf Mellström oljemålning
Rolf Mellström oljemålning
Rolf Mellström oljemålning
Rolf Mellström oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLF MELLSTRÖM (1896-1953): "Lögskärs södra udde", signerad och daterad Rolf Mellström 1945, olja på pannå, ca 48x70 cm

Smärre reva

566937

2018-08-31