Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLF MELLSTRÖM (1896-1953): "Lögskärs södra udde", signerad och daterad Rolf Mellström 1945, olja på pannå, ca 48x70 cm
Smärre reva
566937
2018-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här