Aftonväska med börs silver

Aftonväska med börs silver
Aftonväska med börs silver
Aftonväska med börs silver
Aftonväska med börs silver
Aftonväska med börs silver
Aftonväska med börs silver
Aftonväska med börs silver
Aftonväska med börs silver
Aftonväska med börs silver
Aftonväska med börs silver
Aftonväska med börs silver
Aftonväska med börs silver

Klubbat för:

850 SEK

1 200 SEK

AFTONVÄSKA MED BÖRS, silver, 1900-talets början, ca 14x14 och 6x6 cm, vikt ca 204 g

Smärre slitage

566945

2018-08-31