Skåp bemålat trä

Skåp bemålat trä
Skåp bemålat trä
Skåp bemålat trä
Skåp bemålat trä
Skåp bemålat trä
Skåp bemålat trä
Skåp bemålat trä
Skåp bemålat trä

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1900-talets mitt, tvådelat, bemålat trä, överdelen med 2 lådor och 1 dörrpar med räfflad dekor samt bakomliggande hyllplan, underdelen med 3 dörrar med bakomliggande hyllplan, svängda ben, höjd ca 189, 134x43 cm

Slitage, ställvis förlust av färg, fläckar, märken, repor, senare målning

566951

2018-09-01