Rökbord art deco
2018-09-04
566956
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RÖKBORD, art deco, 1930-tal, 2 lådor, glasskiva, höjd ca 57, 89x47 cm
repor förekommer