Hans-Agne Jakobsson takarmatur
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HANS-AGNE JAKOBSSON (1919-2009), takarmatur, 1970-tal, Markaryd, stomme i mässing, fransar i tyg, etikettmärkt, diameter ca 39 cm
Bruksslitage, smärre repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
566970
2018-08-31