Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JACOB HÄGG (1839-1931): Pansarskepp, signerad och daterad i trycket 1912, utgiven af Svenska pansarbåtsföreningen i Stockholm, ca 33x47 cm
Gulnad
567003
2018-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här