Jacob Hägg tryck

Jacob Hägg tryck
Jacob Hägg tryck
Jacob Hägg tryck
Jacob Hägg tryck

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

JACOB HÄGG (1839-1931): Pansarskepp, signerad och daterad i trycket 1912, utgiven af Svenska pansarbåtsföreningen i Stockholm, ca 33x47 cm

Zustandsbeschreibung

Gulnad

567003

2018-08-31