Saltkar silver och glas

Saltkar silver och glas
Saltkar silver och glas
Saltkar silver och glas
Saltkar silver och glas
Saltkar silver och glas
Saltkar silver och glas
Saltkar silver och glas
Saltkar silver och glas

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALTKAR, 7 st, sliver, med glasinsats, kar med slipad stjärndekor, stämplade K Anderson Stockholm 1909, höjd 3, 5x3,5 cm

En insats med mindre nagg

567004

2018-08-31