Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DANIEL EKLUND, (verksam Kalmar 1839-1850) ragusked, silver, stämplad Kalmar 1846, längd 28,5 cm, vikt 112 g
Ytrepor
567018
2018-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här