Daniel Eklund ragusked silver

Daniel Eklund ragusked silver
Daniel Eklund ragusked silver
Daniel Eklund ragusked silver
Daniel Eklund ragusked silver
Daniel Eklund ragusked silver
Daniel Eklund ragusked silver
Daniel Eklund ragusked silver
Daniel Eklund ragusked silver
Daniel Eklund ragusked silver
Daniel Eklund ragusked silver

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DANIEL EKLUND, (verksam Kalmar 1839-1850) ragusked, silver, stämplad Kalmar 1846, längd 28,5 cm, vikt 112 g

Ytrepor

567018

2018-08-31