Bägare silver stämplad G H Markenius

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

G H MARKENIUS, bägare, silver, hamrad dekor på insida, invändigt förgylld, stämplad G H Markenius Stockholm 1966, höjd 18,5, diameter 12 cm, vikt 373 g

Mindre ytrepor

567030

2018-09-01