Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
G H MARKENIUS, bägare, silver, hamrad dekor på insida, invändigt förgylld, stämplad G H Markenius Stockholm 1966, höjd 18,5, diameter 12 cm, vikt 373 g
Mindre ytrepor
567030
2018-09-01
Gör en kostnadsfri värdering här