Axel Kargel Öland Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
33 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
AXEL KARGEL (1896-1971): "Öland",
signerad A. Kargel, påskrift 1949 på baksidan, olja på duk fäst på pannå, ca 28x42,5 cm,
Läs mer
567031
2018-09-23