Axel Kargel Öland Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

33 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

AXEL KARGEL (1896-1971): "Öland",
signerad A. Kargel, påskrift 1949 på baksidan, olja på duk fäst på pannå, ca 28x42,5 cm,

Läs mer

567031

2018-09-23