Bägare silver G H Markenius

Bägare silver G H Markenius
Bägare silver G H Markenius
Bägare silver G H Markenius
Bägare silver G H Markenius
Bägare silver G H Markenius
Bägare silver G H Markenius
Bägare silver G H Markenius
Bägare silver G H Markenius

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

G H MARKENIUS, bägare, silver, invändigt förgylld, hamrad dekor, stämplad G H Markenius Stockholm 1967, höjd 15, diameter 10 cm, vikt 218 g

567033

2018-09-01