Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
G H MARKENIUS, bägare, silver, invändigt förgylld, hamrad dekor, stämplad G H Markenius Stockholm 1967, höjd 15, diameter 10 cm, vikt 218 g
567033
2018-09-01
Gör en kostnadsfri värdering här