Einar Jolin Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
EINAR JOLIN (1890-1976): Stilleben med vas, signerad samt daterad Jolin 1956, olja på duk, ca 35x27 cm,
Läs mer
567037
2018-09-23