Einar Jolin Konstsamling Karlzén
Closed
2018-09-23
567037
| Sold for | 7 400 SEK |
| Estimate | 10 000 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Stilleben med vas, signerad samt daterad Jolin 1956, olja på duk, ca 35x27 cm,
Läs mer