Fåtöljer 1800-/1900-tal
2018-09-01
567040
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, sits med spiralresårer, fast textilklädsel, svarvade ben i betsat trä med mäsingsavslutningar, lösa nackkuddar, 1800-/1900-tal
Bruksslitage, ställvis lösa band, något blekta