Axel Olsson Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
AXEL OLSSON (1899-1986): Röd kväll, signerad Axel Olson, olja på pannå, ca 13x45 cm,
Läs mer
Lagning
567046
2018-09-23