Matbord 1900-talets mitt
2018-09-01
567049
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATBORD, 1900-talets mitt, fanérat i teak, ben i ek, höjd ca 73, 125+45+45,x85 cm
Bruksslitage, mindre repor