Hugo Troeds soffbord

Hugo Troeds soffbord
Hugo Troeds soffbord
Hugo Troeds soffbord
Hugo Troeds soffbord
Hugo Troeds soffbord
Hugo Troeds soffbord
Hugo Troeds soffbord
Hugo Troeds soffbord

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HUGO TROEDS, soffbord, 1900-talets mitt, Bjärnum, fanerat i teak, benställning i betsad bok, brickmärkt, höjd ca 51, 160x59 cm

Bruksslitage, repor, fläckar och märken

567054

2018-09-01