Slaget vid Halle och Stadens intagande Vapen

Klubbat för:

1 800 SEK

2 000 SEK

PER KRAFFT D.Y. 1777-1863: efter, "Slaget vid Halle och Stadens intagande den 17 Oktober 1806", Johan Elias Cardon. Tryckt hos Spong & Cardon, litografi, ca 75x97 cm inkl. ram

Ramskador, fläckar, blad med smärre skador

567055

2018-10-22