Slaget vid Halle och Stadens intagande Vapen
Klubbat för:
1 800 SEK
2 000 SEK
PER KRAFFT D.Y. 1777-1863: efter, "Slaget vid Halle och Stadens intagande den 17 Oktober 1806", Johan Elias Cardon. Tryckt hos Spong & Cardon, litografi, ca 75x97 cm inkl. ram
Ramskador, fläckar, blad med smärre skador
567055
2018-10-22